Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vstavany mikrofon na acer 5536 nejde

ahojte som tu novy a potreboval by som poradiť ohladom problemy ktorym je vstavany mikrofon na acer 5536 jednoducho nejde neviem v čom je problem. Od nova som mal oper. syst. wista ale ten sa posral a dal som tam wind. xp a v tedy to asi začalo robiť neviem prečo ovladače som stiahol s ich stranky ale furt to nejde nemal niekto už taky problem. ???
Změna předmětu, původně: acer 5536
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Vstavany mikrofon je uplne normalny mikrofon jak kazdy iny a ked mas spravne ovladace (zo stranok vyrobcu notebooku a nie z nejakeho ulozto) a spravne si nastavis mixer (povolit tam mikrofon u nastaveni pre NAHRAVANIE) tak normalne funguje na kazdom notebooku.

... BTW ked sa ti posral Vista tak mozes pouzit recovery (na stav od vyroby) ktory je u novsich notebookov vstavany v notebooku, staci mackat nejake klavesy po zapnuti a zvolit si tam obnovu na vyrobny stav. Pozri si navod k notebooku (urcite je na www.acer.com) ak tvoj notebok podporuje recovery tak o tom bude nieco aj v navode.