Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook se sám od sebe vypíná

Dobrý den,

mám notebook HP ProBook 4525s, kupovala jsem ho před rokem. Občas se mi stane, že se sám od sebe vypne, ale pak jde bez problému opět "nahodit". Cca před půl hodinou se to stalo znovu s tím rozdílem, že jsem ho zapla, ale téměř okamžitě se zase vypnul. Tak se to opakovalo asi 10krát. Potom se bez problémů zapnul a zatím funguje. Absolutně netuším, čím to může být. Zacházím s ním slušně, AVG mám a aktualizuji ho. Asi mi poradíte dát ho do servisu, ale nejprve se chci zeptat jestli to nemůže být způsobené něčím co bych mohla sama odstranit.
Děkuji za pomoc.

Zdravím vás všechny chtěl jsem se zeptat. Mám notebook acer extenga 5635g zhruba 2a půl roku a celkem bez problémy už se ale přehříval a větrák byl zanesený notebook sem tedy rozebral vyčistil a nahodil zpět bez nějákého vědomí že bych něco pokazil. Když se notebook spustí tak běží dejme tomu 2, 5 ,3 minuty jak kdy a pak se z ničeho nic vypne. Nenapadá mě důvod proč by to měl dělat max. vy že bych měl nějákej sviňáckej virus. Ale nevím. Nemáte někdo nápad co s tím respektive mám to dát na diognostiku atd. ? Děkuji