Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OVI Store (NOKIA) - zakoupené aplikace

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli zakoupené aplikace z OVI Storu půjdou stáhnout (zdarma) i po smazání aplikace z telefonu.Resp. mám zakoupenou aplikaci z OVI Storu a nainstalovanou v telefonu a jestli když jí smažu, tak si jí mohu znovu stáhnout a už nic neplatím ?

Děkuji

Ano, aplikace jdou znova stáhnout a nainstalovat.

Všechny aplikace, které koupíš (nebo které jsou zdarma), a které jsi jednou nainstaloval, se objeví ve složce tvého profilu a jdou instalovat opakovaně (zdarma).

Sám mám koupeno už několik desítek aplikací, je to bez problémů - jediný problém může být s aplikacemi, které jsou vázány na IMEI telefonu a umožňují jen omezený počet přenosů - ale i tam je celý systém celkem benevolentní.

edit: otestováno, měl jsem mobil v reklamaci, vyměněná deska (tedy nové IMEI).