Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalce win XP přes flash disk

Bylo už nutno přeinstalovat windows na kterém byl, jeden poškozený a druhý windows xp-instalace (po nezdárné instalaci se pc nechal takhle a muselo se při startu volit mezi win xp a win xp-instalace)
Instalace přes Flash Disk probíhala dobře, až v průběhu instalace si vyžádala restartování, ale při restartování mi to hodilo toto viz obrázek. http://imageshack.us/photo/my-images/851/obraz001a .jpg/ ( nikdo to nenaskočilo až po změně v biosu na bootování přes flash disk to házelo toto při každém zapnutí pc) když jsem chtěl zkusit z opakovat instalaci tak mi začlo házet toto viz obrázek.http://imageshack.us/photo/my-images/31/obraz002nw .jpg/

Poradíte? Nebo to servis jistí? (omlouvám se za kvalitu fotek, až po nafocení mě napadlo proč jsem nevypl blesk...)

Instalace přes Flash Disk probíhala dobře, až v průběhu instalace si vyžádala restartování, ale při restartování mi to hodilo toto : GRUB4DOS

Instalačka XP nainstaluje GRUB4DOS, wow.

O com sa tu baviť, instalacné súbory onoho " XP " patria do kategorie: SuperExtraTunning Ultimate 2011 with Integrate Ever Shits from Internet for Naive Children User.