Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LENOVO R61i

Dobrý den mám notebook Lenovo R61i z druhe ruky.
Vse jelo v poradku na Win XP SP3 ale nak se to pokazilo Windoews blbnul ic nejelo zady prram ani rescue and recovery....
Tak jsem reinstaloval Windoes XP pro pomoci BOOT. a druhem notasu ACER.
Protoze kdyz jsem chtl spustit istalci uazalo mi to ze neni disk a resetoalo se to.
Prosím o radu jak to spravit vbec mi ted nenabiha system po instal windowsu na NOTEBOOKU ACER. ani se to nehne nic zadne WINDOWS NACITANI !
Je naka moznost jak to zproozit dekuji mockrat

Potrebuju radu ajsem zoufaleej z toho zatim se mi to jeste nestalo.... u jineho notebooku

Windows jede na notasu ACER extensa 5220 ale na LENOVO R61i nejede rekni cim to muze bejt kdyz skusim instlaovat WIN XP PRO z disku pomoci BOOT tak mi to nejde protoze mi to po odklikuti ENTER pise ze to nenalezo disk a at zmacku F3 a resetuju notebook a takhle dokola tak jsem to nainstaloval na ACER Extensa 5220.
Skusím Windows 7 jestli se rozbehe pokud ne tak uz nevim

Tak porad ty znalce!