Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám vir a nemůžu se dostat z nouzového režimu.

Ahoj lidi.
Mám jeden problém. Můj počítač napadl vir, který je teď hodně známý. Vir jsem chytl na youtube když jsem si měl pustit nějaké video se mnou. Musel jsem si ale stáhnout nějakej adobe air. A já jako debil to stáhl a totálně mě to posralo pc. Vím že to je ten adobe air, jenže nemůžu ho odinstalovat. Vždy mě to hodí do nouzového režimu bez sítě. I když zkouším přes F8 dostat se to režimu se sítí nejde to. Potřebuju pomoct jak se dostat z nouzového režimu a jak odstranit ten vir. Vše strašně prosím o pomoc.

podívej se, co nového ti přibylo ve windows\system32\drivers - co odpovídá době napadení.
pokud něco najdeš, přejmenuj to. pak pohledej v registrech a zakaž to:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\xyz]
"Start"=dword:00000004

když nemůžeš nastartovat v normálním režimu, zkontroluj jaké chyby jsou v prohlížeči událostí.

a zkontroluj co se ti spouští automaticky po startu (aspoň přes msconfig.exe), lepší je log z hijackthis.