Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vyndat z Firefoxu asociaci na *.exe soubory?

Po návštěvě webu Innogames (The-West) se mi předělala asociace *.exe souborů na spouštění ve Firefoxu.
Jak to dát pryč? Nemůžu spustit skoro žádný program. "Poslední známá konfigurace (po F8) nastartuje totéž a bod obnovy nejde, protože se nespustí *.exe.
Notebook HP s Windows 7.

Jde jí jen ten firefox a bombarduje mě přes ICQ odkudsi z webu :-) (LaKr) (Kráťa)

Jak vyndat z Firefoxu asociaci na *.exe soubory?

Nejde náhodou o nastavení Aplikace ve Firefoxu? Přístup přes F10 - Nástroje - Možnosti - Aplikace - změnit výchozí akci. Eventuálně smazat při zavřeném Firefoxu soubor mimeTypes.rdf ve složce profilu Firefoxu.

Tak už jsme vyzráli.
Odinstalovala Firefox. Tím se zrušila asociace exe souborů na FF a při každém se to zeptalo čím má otevírat. Dostala se tak ke spuštění Team Vieveru (když se to zeptalo čím má TV otevřít, nalistovala Team Viewer.
Našel jsem na http://www.winhelponline.com/blog/restore-exe-file -asso-windows-7-vista-incorrectly-associated/
soubor exefix_cu.reg

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\FileExts\.exe\UserChoice]

Stáhnul, kliknul pravým myšidlem, zvolil "sloučit", zapsalo se to (nebo spíše vymazalo), reset - a už to chodí.