Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde odstranit HD film

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou. mám v PC HD film a když se ho pokouším odstranit, napíše mi to příprava k operaci : odstranit .... to je tam celou dobu a nic se neděje... nemohu nijak ten film odstranit..

Mohl by mi tu prosím někdo poradit ???
Děkuju... Pavel

nevím co máš za OS, spustit windowsy v nouzovém režimu nebo nabootovat liveOS a z disku smazat

není nad tím souborem nějaká konexe či proces, třeba seedování v torrentu, přehrávání je řádně ukončen - bez procesu v pozadí....

to jsou odpovědi :-(

pokud je to ve windows 7 nebo vista tak je občas problém s odstraněním - rady typu přesuň do koše nebo shift+delete moc nechápu - to asi zkusí každý - unlocker už je lepší rada teď mám obdobný problém bohužel unlocker není řešením až najdu odpověď přidám jí sem.