Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenajede BIOS...Chyba pamětí?

Dobrý večer,
dnes jsem poskládal tuto sestavu:

Asus M4A88TD-V Evo/USB 3
AMD Phenom II X4 955
Kingston KHX1600C9AD3B1K2/4G Kit of 2
Seasonic SS-500ET Active PFC 13.

Co mě trápí? Po usazení procesoru a zapojení zdroje deska zapípá, že jí chybí paměti.V pořádku. Vypnu PC, vložím DIMM a rozběhne se větrák na CPU,ale obrazovka zůstane černá, žádné pípnutí a BIOS nenajede. Zkoušel jsem si od známého půjčit externí graf. kartu,ale ani s tou se do BIOSu nedostanu. I přes veškerou snahu resetovat BIOS, ať už jumperem nebo vyndáním baterie, stále stejná reakce, BIOS ne a ne najet.Poradí někdo v čem by mohl být problém? Děkuji.

Mas pripojenu klavesnicu? Svieti na klavesnici NumLock LED? Ked mackas klavesu Numlock tak sa LED zhasina/rozsvecuje? Ak ano tak PC normalne funguje a musis si najst len ze kam ide obrazovy signal (napr. ak pouzivas redukciu DVI na VGA tak ta niekedy funguje len v jednom z konektorov grafiky, alebo ak ma nahodou doska aj integrovanu grafiku tak moze byt obraz tam, apod)