Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekání pc

Dobrý den.
Mám takový problém.Při běžném používání pc se začne sekat, občas se ten lag prodlouží i 1-2min :) A to i hned po strtu systemu.
Už jsem zkoušel defrag a i ulitky na čištění systému ale bez výsledku.
Pomůže někdo? Nebo je někdo kdo měl stejný problém?.
Předem děkuji za odpovědi.

No po startu se pousti avast,speedfan,xfire a nejake ty ulitky. teplota cpu 29 a obcas se houpne i na 40 a vga hned po startu 49 :)
A jinak sestava je :Typ CPU DualCore Intel Core 2 Duo E7300, 2666 MHz (10 x 267)
základní deska: P5Q
grafická karta: nvidia geforce 9600gt
operační system: win xp sp3

Ja Ti neviem...:-/, zostavu - hw si neuviedol, OS tiež nie... Čo sa Ti spúšťa po štarte môžeme len hádať...

Áno mám v práci starú šunku Celeron a áno mám ten istý problém, ale nemôžem s tým nič robiť - máme admina hlupáka:
1. Automatické aktualizácie WinUpdate...
2. Sken antivíru po štarte NOD32...

Už som si zvykol...:-)