Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový hdd v notebooku

Dobrý večer,
mám problém s hdd. Starý mi umřel a tak sem sehnal ten stejný akorát že starý byl 80Gb a nový je 120Gb.

Při spuštění pc mi to hodí klášku eror 0200: fixed disk failure. press f1 to setup.

Jak zmáčku f1 najede mi instalace windows ale po chvilce hodí hlášku že tam není hdd. Přitom v biosu ho to ukazuje.
Prosím jak s toho ven???

já zatím nic, opravdu trocha více trpělivosti pomohla, ale dostal jsem se k vytvoření oddílu na disku při instalaci sedmiček. tak mi to hodilo další chybu že oddíl nelze vytvořit. Tak už si s tím vůbec nevím rady. trvá to strašne dlouho a pak tohle. asi zkusit sehnat jiny disk ale u nas skoro nemožné...

Na tom novém disku je nainstalován nějaký systém? Nejspíš ne, tudíž není překvapivé, že PC nenaběhne.
Nabootuj z instalačního CD/DVD a disk by měl být vidět - záleží na tom, jaký systém se chystáš instalovat a je-li disk SATA nebo IDE. Windows XP neuvidí disk SATA.
Bez informací o systému, který se chystáš instalovat a typu disku se neposumene dále.

eror 0200: fixed disk failure

ten "novy" disk je bud vadny (odkial ho mas?), alebo mas zavadu na doske notebooku, alebo si to tam blbo strcil. BIOS nevypisuje ten error pre srandu kralikov. S takym errorom sa ani nemusis pokusat o instalaciu nicoho, nepodari sa ti to.

Jo jo v biosu sem tohle všechno zkoušel. No taky si začínám myslet že je ten nový disk vadný, protože jak jej vyměním za starý tak jede ( starý byl vyměněn z z důvodu zamrzání, protože má vadné sektory) Jinak žadny jumper tam není