Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk na HP 1020 přes USB

Mám problém při tisku na HP LaserJet 1020 přes USB. Na jednom kompu jede bez problémů, ale na druhém pošle úlohu do tisku, tiskárna se probere (protočí se válec) a nic z ní nevyloudím. Kde může být chyba?

tohle je problem kterym trpi kazda druha tiskarna LJ1020 v kombinaci s kazdym druhym PC:-/ a support HP se k tomu stavi velmi vlazne (na jinem PC to jede takze nase chyba to neni). Pomahaji ruzne figle ruznym lidem - zakazat obousmernou komunikaci, pouzit kvalitni kratky kabel, pouzit PCI USB 1.1 radic...
Ja mel stejny problem, dokonce jsem si kvuli tomu na webu HP objednal "originalni USB kabel" a dal za postovne tezke penize... aby mi dorazil uplne obycejny GEMBIRD tenky jako spejle... Nastesti jsem po par dnech menil desku a s novou to slape OK. Ale uz bych si tenhle drek nikdy nekoupil. Doporucuju taky procist diskuzi na czechcomputeru pro tuhle tiskarnu. Taky jsem si tam vylil srdce :)