Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalovanie win XP z hdd

prosim vas co mam dat ked mi v biose naskoci

please select the operating system to start:

1st text mode setup (boot from flsh again after finished)
2nd GUI mode setup, continue setup + 1st start of windows

Ked si vytvaral ten flash stick podla nejakeho navodu tak v tom navode si mal predsa napisane co mas potom robit ked z toho USB sticku nabootujes. Neni to stejne jak u CD.

Tusim ze prvykrat musis zvolit 1st, potom ho nechat prejst textovu cast instalacie a po naslednom restarte (a nanovo bootovani z flash) zvolis 2nd (ale neviem zhlavy pozri si popis k tomu postupu ktorym si daval tie Windows na flash)