Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tento ovladač je blokovan kvuli problemu s kompabilitou

Prosim potrebuju poradit,zapnu notebook a napise se mi: :-O TENTO OVLADAČ JE BLOKOVAN KVULI PROBLEMU S KOMPABILITOU

Ovladač: StarForce Protencion
Vydavatel: Starforce
Umísteni: neni k dispozici
Vyřesit reseni online (NEJDE) zavřít (:-()

Prosím pomožte mi!! nejede mi ani program elan-smart-pad!!

Děkuji předem
Upravena velikost písmen. (karel)

To je dobře. A čím to bylo? Tuto hlášku znám. Stalo se mi to při instalaci jedné starší hry s ochranou do Win7. Problém je, že ty ochrany pod Win7 korektně nefungují a pak to hlásí toto (hra samozřejmě nejde spustit a distributor už na to kašle). To jsou ty výhody legálního software!