Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalovani - kostičkovaný obraz ve videu

Zdarte,vypaluju tedka takovy serial(je to jedno jaky)a pouzivam program ConvertxtoDVD(nejnovejsi verze)ale nevim jestli proc to mam takove ,,kostickovate´´ proste obraz se nekdy zhorsi a vidim takove kosticky(treba pri nejake rychle akci atd.) ale kdyz herci stoji a maji nejaky dialog tak obraz je v poradku...nevim jestli je chyba v nastaveni v programu nebo nekde jinde...predem dekuji za odpovedi.
Změna předmětu, původně: vypalovani (Kráťa)

However, keep in mind that recordings made at a longer mode length that 2 hours will be lower in quality due to the increased compression. In addition, especially with recordings that are longer than 4 hours, the increased compression not only affects the video quality, can also affect playback on some DVD players. With increased compression, the disc is harder to read and may cause skips or freezes on some DVD players.

Google translate:

Majte však na pamäti, že nahrávky vytvorené pri dlhšom trvaní režime 2 hodiny, ktoré budú nižšej kvality vďaka zvýšenej kompresiu. Navyše, a to najmä s nahrávkami, ktoré sú dlhšie ako 4 hodiny, zvýšená kompresia nielen ovplyvňuje kvalitu obrazu, môže tiež ovplyvniť prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch. S vyšším kompresným, disk je ťažšie na čítanie, a môže spôsobiť preskakuje alebo zamrzne na niektorých DVD prehrávačoch.

AVI (MPEG4) je uspornejsi format, takze tym ze to prevedies do DVD video (MPEG2), bude zaberat na DVD naopak ovela viac miesta, alebo bude kvalita ovela horsia.

Kazdopadne prevod z akehokolvek komprimovaneho formatu do ineho znamena zhorsenie kvality a pri cenach DVD a HDD je aj bez toho prevadzat video nezmysel.