Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybove hlaseni pri startu PC

Dobry den,mam problem s pc,kfyz ho zapinam,tak pokazdy mi nabehne chybove hlaseni : Warning! The previous overclocking had failed,and system will restore its default setting. (Varovani ! Vase predesle pretaktovani PC selhalo,system se resetoval,obnovil,,dle vychoziho nastaveni.) A pak me to vihodi do biosu,neprovadel jsem zadne pretaktovani.Dekuji predem za odpoved.

Takty jsou dobry,ja jsem zkousel vsechno mozny prenastavit to v biosu a nic.Pak jsem to dal do puvodniho stavu,ja nevim co to muze byt.Ted mi pc pada v pravidelnych intervalech po hodine do kritickeho stavu.Nic se mi neprehrejva nic,tohle mi dela od zacatku co jsem pc slozil a spustil.Vyzkousel jsem jinou grafiku,desku,zdroj,ramky apod. .Ale porad ten sami problem : nezapnu napoprve pc a kdyz se to povede pise to hlasku co jsem psal,a pada mi pc do kritic. stavu.Asi to hodim odbornikum v obchode pac uz me to zacina sr-t.