Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr noťásku

Zdravím,
již mám jeden noťásek, mám už právě ACER, ale potřebuji si koupit ještě jeden a to konkrétně z prodejny: alfacomputer Ostrava nebo OKAYelektrospotřebiče - nechám tipy a rady na vás. Moje požadavky jsou: 15,4 - 16´ uhlopříčka,pracovní úkony (corelDraw, photoshop), přehrávání filmů, hudby, internet, MS Office apod...jo ale taky mi záleží na barvě - nechci černý,černý již mám..třeba bílý, červený apod :o) takové ty klasické úkony. Nepotřebuji noťas na hry ani s nějakým vyšším procesorem, jen na klasické denní používání. Děkuju předem za typy... jde mi hlavně o výběr značky, co třeba tady ten:
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 812K300018RN

Děkuju mocko ;) LUFINKA

a k tomu Samsungu. No neviem ja by som do tejtto značky nešiel. Tak maximalne by som si od nich kúpil mobil. Máš tam pomerne staré dvojjardo.. dnes by som určite šiel aspon do Intelu i3 a máš tam integrovanú grafickú kartu. Neviem aké má požiadavky CorelDraw ale dnes by som šiel do dedikovanej grafiky. Nikdy nevieš čo nové príde :)

Za ty prachy lepší než ACER :-) Mám jen čtyři výhrady:

- pouze 0,3MPix webovka
- lesklý displej
- malé rozlišení (nevím co výrobce vede k tomu že na 15,6" displej dávají 1366*768)
- pouze tři USB zásuvky

možná ještě pomalej pevnej disk, ale pro tvoje účely by to mohlo stačit.