Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základní systemové zařízení

Zdravím

Mám takoví problém, ve správci zařízení jsem našel "Základní systemové zařízení" které má u sebe oran.trouhelník s vykřičníkem (Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)

Pro prvek nebo sadu informací o zařízení není vybrán žádný ovladač.)

Když dám Aktulizovat Základní systemové zařízení tak mi to nic nenajde ... skoušel jsem i odinstalovat ale je to tam pořád ........mám problém s přehráváním zvuku v sluchátkách mi zvuk běží a bez sluchadel ne ! Mám takové podezření že za to může Základní systemové zařízení které nemá ovladač ... a nefungují mi ani horké klávesy FN+... (tento problém mám ve Win 7 ve Win Vista běží vše v pohodě)

Mám NB Asus,Win 7 a Win Vista 32

Poprosil bych jestli někdo nemá s tím to skušenosti nebo neví jak to dát do hromady ..Děkuji

odkaz na ovladače přímo k tvé desce už máš.

detaily o hw ti řekne třeba siw -> hardware -> pci; vpravo vidíš podrobný výpis i nenainstalovaných komponent, tam objevíš svou zvukovku.

dole podtím je vidět kód "vendor" a "device" - hodí se u exotických zařízení která nejdou identifikovat -> google
stejný řetězec vidíš ve správci zařízení - vlastnosti - podrobnosti, třeba:
PCI\VEN_11AB&DEV_4363&SUBSYS_139A10CF&REV_14

proč argumentuješ cizím printsreenem (je pro ilustraci jak to vypadá), ty máš zakázáno stáhnout ten program? dole

těmi lištami i kurzorem jde potáhnout dolů, abys viděl celý výpis a někde tam zahlídl sound card. a vlevo, kde je "motherboard", se dá ubezpečit jaký máš přesný typ desky.

a od výrobce snad už konečně stáhneš svůj driver. (měl jsi ho na cd k základní desce)

mam podobnej problem na NB SONY vaio VPCF 24A4E,preinstaloval jsem puvodni system a vsechno maka krome klavesy FN, WIN7 64,nainstaloval jsem ovladace od vyrobce a asi me nejaky chybi a to je muj problem.dekuji za nejakou radu