Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spomalený počítač

Zradvim, dříve mi počítač fungoval bez problémů, ale dneska když ho zapnu tak čekam hrozně dlouho než na něm můžu cokoliv dělat, trvá strašně dlouho než mi naskoči programi jako jsou steam, skype, rockstar games hned po zapnutí a když tohle všechno naskočí tak se mi to seká, no prostě hrozný. Chtěl bych se zeptat jesli někdo neví čím to je, popřípadě jak to spravit, uvažoval sem o programu na promazání systému ale nechce se mi do toho. Prosím o pomoc. Děkuji

Pak bych po vypínal všechny blbosti co se spouští při startu - spustit => msconfig => po spuštění, nebo použít program starten.
Pak projet PC nějakým odbreberkovačem např. SuperAntiSpyware.

PC by taky neuškodilo kdyby si ho vyčistil od prachu.