Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook asus-přihlášení

ahoj, moc prosím o radu ohledně notebooku asus. Po zadání hesla se na obrazovce objeví hlášení -Službě Služba Profil uživete se nepodařilo přihlášení.Nnelze načíst uživatele.Poradí někdo, co s tím ??? Děkuji všem

Ano,udělala jsem pár překlepů. Omlouvám se. Ale moc mi to nepomohlo. Ty uvedené postupy nelze aplikovat, když je jen 1 uživatel, jako jiný se přihlásit nelze a do nabídky start se taky nedostanu. Zkoušela jsem i restart se stlačenou klávesou F8 a taky nic. Neměl by ještě někdo jinou radu? Díky