Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu

Ahoj, prosím Vás poraďte, jaký si vybrat mobil..Chci aby jeho cena byla do 5.500Kč - 6.000Kč a aby měl kvalitní fotoaparát (Pravděpodobně 5Mpx), Wi-Fi, aby byl novější (z tohoto roku)..Čím novější tím lépe..GPS navigace výhodou..LED dioda výhodou..Aby nebyl přílíš velký..Díky Vety

Koukal jsem na web, ze priblizne v cenove relaci je Samsung Wave, II a Samsung Galagy Ace a oba maji 5MPx. Neznam ale presne tyto telefony, sam mam Samsung Omnia II a kamos mel ... (nevzpomenu si na typ, ale taky Samsung) a oba mobily delaji uzasne fotky. Nejlepe zkus najit recenze na netu a pak se stavit u sveho operatora a vyzkouset v prodejne (na nejakej uvazek se da dostat sleva, kterou stejne protelefonujes, takze mi prijde nejlepsi kupovat mobil primo od operatora za zvyhodnenou cenu), kazdopadne kvuli fotaku urcite zkus ty Samsungy.