Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitorování mailu info@poradna.net

Ahojte,
kdo a jak často hlídá kontaktní poradňácký mail info@poradna.net?
Vložil jsem článek, nic se nedělo, tak jsem vznesl mailový dotaz, neděje se také nic.
Já na to nijak nespěchám a je mi jasné, že v době dovolených funguje leccos pomaleji. Možná by bylo dobré vložit nějaký automatický odpovídač typu "potvrzujeme přijetí mailu XXX, nejpozději do YYY dnů se vám ozveme".

Máš nastavené zveřejnění na 7:30. Trpaslíci, co automaticky odepisovali tam snad byli. Asi jeli na dovolenou. E-mail je hlídaný, nicméně hlídač u toho nemůže být 24/7. Ona se myslím i někam posílá notifikace, že přibyl nový článek a není zveřejněn.