Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno defender.exe

Dobrý den
dnes dopoledne jsem brouzdal po internetu a najednou na mě vyskočili chybové hlášky o tom že je pc napaden, zaroven se spustil defender pc skan ktery vypadal jako neco od windowsu.vypadaloto duveryhodne protoze to vypadalo jako od winovsu.pozdeji sem se docetl ze je to nejaky mallware .nejdou mi spustit programy ani internet.hned mi to blokuje zaroven me nabada abych si koupil ten defnder ze ochrani muj pc. ve slozce c:vlastnik/appdata/roaming/defender.exenejde odstranit nejde nic spustit prosim pomocte krok po kroku dekuji mam win.vista home edition.dekuji za pomoc

děkuji za radu ale už jsem to vyřešil dříve než jste stihl napsat :)

Pro ty co mají stejný problém jako sem měl já tak je zde krátký návod:

Restart ->

Mačkat rychle za sebou klávesu F8 ->

Spustit v nouzovém režimu ->

Odstranit defender.exe ve složce C:/vlastnik/appdata/roaming/DEFENDER.EXE ->

Projet Mallware healer nebo prostě jednouduchým program na scanování a vyčištění PC ->

Restart ->

Projet Antivirovým systém ,popř. odstranit zbytové soubory ->

Znovu restartovat systém ->

Hotovo!!! :D

děkuji všem co se snažili pomoct ale bohužel jsem to stihl udělat dřív než vy napsat přesto alespoň děkuji za snahu a vím že zde lidé pomáhají a až budu mít příště problém , juknu sem :) díky

download si najděte sami já ho už neznám a hlavně nenavštěvujte takové ty stránky jako jsou reklamy (např. klikacka.com tam jsou tyhle spamy a zasekaj vám celej Comp jako mě)