Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se zapnutim notebooku

Dobry den muzete mi nekdo poradit kdyz zapinam notebook tak se mi objevi instalace aktualizaci faze 3 ze 3 procenta jsou na 0 pak notas zhasne a furt dokola se restartuje a naskakuji ty aktualizace,vypnout lze jen hlavnim vypinacem ,nic z nabidky F8 nefunguje,ikdyzspustim v jakemkoliv nouzovem rezimu nebo zkusim z nabidky cokoliv jineho deje se furt to same.Nemuzu notas nejak nahodit abych mohl aktualizace odinstalovat.Diky za jakoukoliv radu OS vista 32 bit

Ak sa nedostaneš do Win tak asi tu bude jediná možnosť reinstallu. A aspoň vidiš že nedavaj si aktualizácie inštalovať automaticky ale len sa nechaj upozorniť a stiahnuť si ich mam tak ako to mam ja. Upozorni ma, stiahnem a hned inštalujem... a nie potom ked chcem vypnuť ntb a až potom sa začnú inštalovať ;)