Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber Notebooku

Potreboval by som poradit vo vybere NB. Nasiel som si tri ktore ma celkom zaujali ale neviem sa rozhodnut ktory by sa mi oplatil viac...mozete mi poradit?
http://www.andreashopsala.sk/internetovy-obchod/-b ez-os/notebook--asus-x52je-ex098d--i3-370m-3gb-320 gb-hdmi-vga/
http://www.shark.sk/notebooky/asus-n53jl-sx041-ban g-olufsen-intel-i3-380m-15-6-quot-hd-led-nv-gt425m -4gb-500gb-blu-ray-wl-cam-num-bezos/
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid= 1039384

Mne sa najviac pozdava ten druhy, ale neviem co su zac Packard Belly :-)

no trochu sa pohrat s grafickymi programamy a tak tiez si zahrat dajake hry.ale tak teda ked Packard Bell je ako vravis srot...tak najskor asi ten Asus N53JL...predsa len ma NVIDIu...i ked neviem co by sa dalo ocakavat od ATI Radeon HD5470 512 MB. Narocnejsie programy by asi nezvladala ze?...napriklad Corel Photo Paint

Ještě si uvědom při porovnání těch dvou Asusů, že jeden stojí zhruha polovinu toho druhýho. To je pak jasný, že výkon bude podstatně jiný.
A ještě něco - není tam operační systém. Hodláš jej kupovat zvlášť, nebo si nějakej upirátíš? Pokud neplánuješ Linux, je jednodušší koupit si notebook i s Windows (moc jiných alternativ nemáme).

Na grafiku je vždy výhodou kvalitnější display (zvláště barvy, kontrast atd.). V rámci notebookové (ne-)kvality TN displayů, jež se objevují takřka výhradně ve všech (nových) noteboocích do cca 1500 eur (kýženou cenou hraniční "IPS vlaštovkou" je až vyšší konfigurace Lenova X220), jsou na jejich poměry ty lepší (nejblíže tvé udané ceně) 15" kousky s rozlišením 1600 x 900. Ovšem takový, pokud se nepletu, je až v Lenovu L520 (krom toho, že je nad cenu, je k mání pouze s integrovanou grafikou, což je při užití "na hry" výkonem mimo). Takže Ti zbývá nějaký 15" notebook s výkonnější grafikou. Z těch kvalitnějších mne výběrem napadá např. Lenovo E520 s HD 6630M (pokud velmi velmi levný a zároveň výkonný, tak doprodávající Acer TravelMate 5742g v konfiguraci s GeForce GT 540M + Core i3).