Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač se nezapne

Dobrý den.Dnes sem chtěl zapnout počítač a zjistil sem že se nic neděje (monitor nic neukazoval) - jen ventilátory se točí . Rozdělám skříň a vidím svítit červenou diodu na desce ( i když byl pc vypnutý ) - svítila do doby než sem odpojil 24 pin pro desku a po připojení zase se rozsvítila. V čem by mohla být závada?
HW
MB MSI p7n sli platinum
CPU celeron E3400
1gb ram ddr2 667
nvidia 9600gt
zdroj tagan 480W

No v tej diode urcite nie. Ak zasvieti ked pripojis konektor zo zdroja do dosky, tak bude signalizovat napajanie. Ako k tomu doslo? Napis este svoj OS, ale hlavne co sa s PC dialo pred tym ako prestal fungovat.

Zkus zkontrolovat upevneni procesoru, sundat dat zpet, obmenit pastu na nem, muzes vzit treba ramky z jinyho kompu a ty svoje vyndat napr. a ten zminovany monitor taky vyzkousej... a kdyz nic nezabere tak je to deska, teda myslim...