Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vegas studio

obtiaznost vegas sa da porovnat s pinacle studio alebo adobe premier? ak niekto skusil robit s tymito programami tak nech sa podeli o svoje skusenosti pripadne poradi lepsi editor...

O obtiznosti tezko hovorit, pinnacle je spis na hrani, Sony Vegas a Adobe Premiere jsou zhruba na stejne urovni - polo nebo spis trictvrteprofesionalni SW. Pro nekoho bude obtiznejsi naucit se pracovat s Premierou, pro jineho zase s Vegasem, ale oba se daji s prehledem zvladnout. Pokud se nechces zabyvat postprocesingem profesionalne, tak jiny SW nehledej - velka cast profiku pouziva prave Vegas nebo Premieru k plne spokojenosti.