Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s PC po koupi nové GK

Dobrý den
Včera jsem si koupil novou grafiku, namontoval jsem ji do pc, zapnul pc nainstaloval ovladače, skusil benchmark a grafika šla jak měla, ale když jsem zapl nějakou hru tak nebylo znát zvýšení FPS bylo asi o 5 víc a nekdy i míň a zjistil jsem že to dělá procesor protože ve všech hrách co jsem zkoušel byl zatímžen na max a grafika asi na 30%, ted dám příklad při staré grafice šla MAFIA 2 na 25-30 FPS a CPU zatíženo tak na 50%, při nové GK MAFIA 2 na 30-35 FPS a CPU na 100%. Nevíte něko jakto že tak rapidně poklesl výkon CPU.

moje sestava:
CPU: intel pentium Dual core E5200 - 2500MHz (přetaktováno na 2800MHz)
RAM: 3GB 800MHz
Deska: gigabyte P41-ES3G
zdroj: eurocase 450W
Stará GK: Geforce GT 220
Nová GK: Geforce GTX 560

jetě dodatek, věděl jsem že CPU na tuto novou GK nebude stačit ale nemyslel jsem že to bude horší než se starou GK

tak jsem objevil nové problémy. napři nejdou mi nainstalovat directX Když je chci nainstalovat tak mi to hlásí:
"Došlo k vnitřní chybě v systému.Další informace o této chybe naleznete v DXError.log a DirectX.log ve složce Windows"
tyto dva soubory se mi nepodařilo najít.
dále když zapnu Dxdiag tak mi to hlásí že zjistil problémy při přístupu k DirectShow.
dalším problémem nejdou mi nahodit miniaplikace když nějakou zapnu vidim jem bílej četverec.
a poslední v GTA 4 mám rozbité detaily vody jeto jak jedno celistvý srcadlo, a takhle to rozhodně vypadat nemá, na starý grafice to vypadalo jinak a na youtube když se kouknu na nějé video tak to taky vipadá jinak, jinak GTA 4 jsem asi před týdnem reinstaloval a následouvně jsem to skoušel ještě na staré grafice.

Moc vás prosím o radu.