Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žehlička na vlasy

Ahoj, asi před týdnem jsem si přivezla z USA žehličku na vlasy. Koupila jsme si redukci pro ČR. První den v ČR žehlička fungovala naprosto v pořádku, ale druhý den jsem jí zapla a začla nehorázně smrdět. Přišlo mi, jako kdyby se v ní něco pálilo. Nebude to tím, že je tady jiný proud nebo něco takového? Krabici od ní jsme už vyhodila, takže vlastně nic nevim. Mám k ní teda něco přikoupit nebo vyměnit kabel? Ráda bych jí ještě použila. Díky.

Já nevím, jestli stihla shořet nebo ne. A nevím kolik stojí u nás nová. A taky nevím, co všechno ještě s té emeriky máte, jestli se to trafo vyplatí koupit. A taky nevím, jestli třeba není moc slabé (to v odkazu je pouze 45W), ale mají i silnější (taky dražší).