Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolny restart PC + Modra smrt pri nainstalovani ovladacu

Zdravim, mám menší problém. Dnes se mi nekolikrat po sobe restartoval samovolne PC. Bylo to v ruznych intervalech. V ovladacich panelech jsem si odskrtnul pryc policko automaticky restartovat, ale nepomohlo to tak jsem tedy odpojil ramky a grafiku povysaval a znovu zapojil. Na chladici procesoru byl slusny nanos prachu. Zatim to jede bez potizi. Takze mohlo to byt povytazenim nektereho komponentu nebo silnym zaprasenim? A Dalsi vec je ze pokazde co nainstaluji novejsi ovladac na grafickou kartu obevi se modra smrt po preinstalaci z5 na puvodni ktery pouzivam do ted je zase vse v poradku. Cim to muze byt ci proc to dela?
Konfigurace PC:
System: Windows Xp profesional SP3
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.66 GHz
Ram: 2GB
Zdroj: Eurocase 400w
Zakladni deska: Gigabyte GA-965p-DS4

Ten zdroj je naprd. "nainstaluji novejsi ovladac na grafickou kartu" to by robit nemalo, budto sa stiahol zly ovladac, alebo sa pokazilo nieco pri instalacii. Dufam, ze si vysaval opatrne, netreba to prehanat. "Takze mohlo to byt povytazenim nektereho komponentu nebo silnym zaprasenim?" Ano, koli prachu nechladil CPU fan tak ako mal a CPU sa prehrievalo a tak tepelna poistka zhadzovala system (to je len moj napad, s istotou ti to nepovie na dialku nikto).