Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno opera nechce spolupracovat s tatrabankou

Secure connection: fatal error (810)

https://moja.tatrabanka.sk/cgi-bin/ibanking/start/i banking.jsp

Illegal, or non-verifiable certificate

http ide ale akonahles skusi https tak zblbne. v ie ide normalne. zacala to robit z nicoho nic pri zapnutom kompe. pozeral som manazmnet certifikatov v nastaveniach ale ziaden tam nie natrvalo instalnuty cize certificat taha zo servera priamo (ani mi nepolozi otazku ze ci chcem akceptovat).

tak mi z tatry odpisali ze nic nerobili a ze si mam pozriet stranky security u opery. klasicka odpoved ktora nic nehovori.
na pocudovanie dnes uz stranka ide. cize asi tam mali nejaky problem len ho nechcu priznat. btw je uzasna je citacia z ich mailu:
Na strane Tatra banky neboli realizovane ziadne zmeny. Internet Banking je otestovany a plne funkcny v
prehliadacoch Netscape Communicator /Navigator/ 6.x
(alebo vyssia verzia) a Microsoft Internet Explorer 5.5 (alebo vyssia verzia). V pripade, ze Vam Internet
Banking nefunguje v Opere 8.5x, odporucame Vam pouzit
inu verziu Opery, pripadne iny typ prehliadaca.
vyborny postreh ze mam pouzit iny typ prehliadaca a este lepsie ze podporuju netscape (ani zmienka o opere ci ff). to je asi sablona ktoru posielaju od roku 99

Jj, neni to tak davno, co mi delala Opera paseku u CSOB (po oficialnim prohlaseni banky o podpore). Akorat to bylo brutalnejsi - nechalo me to prilogovaneho a browser vytuhnul. Po osobni stiznosti (dialog se systemakem CSOB) vse zacalo zazracne chodit, i kdyz se onen tvor dusoval, ze zadne zmeny neprovadel. Toz si vyber 8-)...