Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tichy notebook

Zdravim... mate nekdo tip na TICHY notebook z novych "lowendu", co se prodavaji (tim myslim s cenou do cca 23-25 kKc)? Jde mi hlavne o to, aby pri prehravani DivX se tam nemotaly ventilatory - a kdyz uz budou, tak at jsou TICHE. Ale nevim, jestli to nejsou protichudne pozadavky...
Ostatni vybava je mi celkem fuk... rozliseni 1024x768 apod. je ok, pamet se da vzdy rozsirit, disk vzdy vymenit. Kvalitni konstrukce a ucinne chlazeni vymenit nejde. Diky za tipy....

Taky by me zajimalo, kdyz mam pet sest kandidatu na muj notebook a chci si je nekam zajit "osahat", tak ktery kseft ma aspon nekolik notasu k dispozici, aby si je potencialni zakaznik mohl ozkouset... Kupovat je pres net "po jednom" a pak vracet ve dvoutydenni lhute je sice mozne, lec zhovadile...

vyjadreni lidi tady je cenne, ale zavadejici... kazdy ma jina kriteria, to co nekdo hodnoti jako "mekky plast nechranici displej" je pro jineho "prijemny plast diky kteremu vam ntb nevyklouzne".
Uvidime co bude v tech vselijakych electroworldech atd.... dik