Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenačtení "přihlašovací" obrazovky s účty na XP

Dobrý den, mám takový problém: Když zapnu pc tak se mi nabootuje, naběhne logo Microsoftu.. Po logu obvykle naskočí modré okno s účty uživatelů... Ale zde je problém, po naběhnutí loga se mi zobrazí černá obrazovka a nic se neděje.. Pc mi jel bezproblémově, vypojil jem ho ze zásuvky na tři dny a po opětovném zapojení mi už nenabíhá.. Nevíte co s tím? Nevím si rady a nerad bych reinstaloval OS.. Moc vám děkuji za každou radu.. pupinos

Skus resetnut bios, ak sa do PC nedostanes ani cez nudzovy rezim/poslednu znamu funkcnu konfiguraciu, tak treba vybrat HDD a zazalohovat udaje na inom PC. Mohol by si to este skusit opravit cez instalacne CD winXP ale presny prikaz, ani to ci by to pomohlo ti teraz z hlavy nepoviem, mozno by to vedel medved.