Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak se dá použít znovu trial verze?

Zdravím , mám jeden program, kde už vypršela zkušební doba cca 15dní, potřeboval bych ale ještě udělat jednu, tak se nechci kvůli chvilce kupovat verzi.
Je možné nějak odebrat program a nějakou tou historií, abych mohl znovu stáhnout program a zase běžela trial verze?

Děkuji za odpověd.

Prečítajte si, prosím, pravidlá poradne. (los)

Silne závisí od vychcanosti daného softu. Niekde postačí odinstaloať a znovu instalovať. Inokedy je nutné vyhladať v registroch všetky zápisy s názvom onoho softu a nová instalácia prebehne. No niekedy nepomôže ani to, soft v registroch si urobí záznami s neidentifikovateľným, nič nehovoriacimi číslami a písmenami a následne zistí že už bol instalovaný. Ak nemáš zálohu registra, tak ho neoblbneš.

Univerzálna rada nie je. Samozrejme cesty ako na to existujú. Je na tebe sa s s nimi oboznámiť.