Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor se při spouštění Windows vypne

Dobrý den, mám problém s monitorem na notebooku, který se při spouštění Windows 7 vypne. Nainstalovel jsem si nové ovladače na grafickou kartu, vypnul notebook a po zapnutí se normálně začal načítat Windows ale v době, kdy se má zobrazit obrazovka s přihlášením uživatele, se monitor vypne a nereaguje. Musel jsem to násilně vypnout a pak spustit v nouzovém režimu, který jde normálně. Po restartování se nevypnul a normálně fungoval. Další den se ale problém opakoval, tak jsem zkusil přeinstalovat znovu ovladač grafické karty. Nyní už ale funguje jen nouzový režim, při načítání se vždy monitor vypne i po restartu z nouzového režimu. Dá se to nějak opravit?

Procesor:
Intel Core i7 720QM s frekvencí 1,6 GHz, 6 MB L2 Cache

Čipová sada:
Intel HM55

Operační paměť:
4 (2+2) GB DDR3 1066 MHz

Grafická karta:
NVIDIA GeForce GT230M s 1 GB vlastní paměti

Operační systém:
Windows 7 HP 64-bit

Instaloval jsem ovladač na danou grafickou kartu ze stránek výrobce grafické karty, čili NVIDIE. Přeinstalace byla z toho důvodu, že používám jako prohlížeč Mozillu Firefox a občas se mi stalo, že se mi tak na 2 sekundy vypnul monitor a opět zapnul, dole v systray se pak zobrazila bublina s chybovou hláškou, něco ohledně grafické karty. Myslel jsem, že by to instalace nového ovladače mohla vyřešit (a taky vyřešila, ovšem teď se to takhle zbláznilo).

Stáhl a nainstaloval jsem tedy ovladače od výrobce notebooku a vše je opět v pořádku. Děkuji za rady pánové, jsem zase o něco chytřejší. I když chytrost je spíše relativní pojem. Pokud by se vyskytl ještě problém s tím prohlížečem, tak se ozvu. Díky vám za to, že zde dobře radíte.