Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VF zosik pre wifi

Nezamyslal sa uz niekto (asi nie :) ) nad vyrobou vysokofrekvencneho zosilnovaca pre pasmo 2,4GHz ?
Dal by sa pouzit aj na zvysenie citlivosti a ked by som vyrobil aj druhy tak na zvysenie vysielania Wifi zariadenia (samozrejme na pokusy).
Je nieco take mozne vyrobit a prepocitat doma? Zatial som ziadnu schemu/navod nenasiel pre take velke Frq.

Nestratilo by to bastlenim homologaciu? (rusenie inych pasem, nechcem si predstavit vysku pokuty keby sa stazoval nejaky mobilny operator :), to iste zvysovanim vysielacieho vykonu (prekrocenie zakonnych limitov)...

P.S. myslim ze v SR uz je aj povinnost hlasit 2.4GHz zariadenia telekomnikacnemu uradu (alebo ako sa to nazyva), asi maju chut na cieleny lov pokut :-), co som uz pocul co to ludia bastlia s antenami a spol. uz asi fakt zacina byt el.magneticka anarchia :-)