Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neotevírají se některá okna se vzkazy

Mám takovej problém, serfuju na internetu většinou přes anonymizer a teď jsem narazil na web, kde se mi neotevírají některá okna, nevíte čím to může být? Teď mi třeba nefunguje vzkazník, tedy ty okýnka na jméno a na předmět tam jsou normálně vidět, ale to třetí textové okno se vůbec nenačte. Mám firefox, doplňek na blokování reklam ale ten jsem vypnul a žádná změna. Poradí někdo čím to může být?

Ále, vyprovokovaly mně k tomu kdysi ty návrhy našich poslanců, že by mohli zablokovat sázení do zahraničí. Teď to sice nevyšlo ale říkám si co kdyby to jednou přece schválili a blokovaly český ip adresy. Tak zkouším jaký mám možnosti. Ale koukám že nic moc teda. Hlavně nerozumím co to okno může blokovat. Jednou tam psalo něco o cookies ale pak to zase skočilo pryč, mohlo by to být tím?