Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kúpa DVDRW LG 4177 ?

Čaute
mozem ted kupit dvdrw LG 4177 odkamosaco ju ma necelych 5 mesiacov,lenže problemje ten ze mu neprecitalo dvd Medianca-lacne dvd tamaz takproblem neni skorej s tym ze ak napaluje dvdrw vyhodi mu len 2x rychlostne napalovanie a to trva dlho.
neviem ci len pri + alebo - formate a tak kvoli tomu ju chce predat.
nevie cim to jeci napalkou alebo tym ze ma Sata kabel na hdd.moze to mat suvislost??
ak tak ju vyskusam ale ponuka ju asi za 600skk co jecena viac nez dobra.
je to problemova napalka??ide mi hlavne o kvalitny zapis
dakujem

[mod]Pridani "?" v predmetu. (rh)[/mod]

Nepoznam tu vypalovacku, ale so SATA HDD to nema nic spolocne, ak nepozna niektore media pozrel by som na strankach vyrobcu ci nie je na nu novsi firmware (flashoavnie na vlastne riziko, ked to zmrvis mozes ju vyhodit).
Moze byt aj mechanika vadna, alebo len zaspinena cocka, ak je v zaruke a nefunguje ako ma tak reklamovat.

P.S. neviem co myslis tym "kvalitny zapis", ale ked ju chce niekto predat lebo ma s nou problemy pri napalovani, tak by som necakal ze bude mat kvalitny zapis :i::-)
P.S.2. ale cena je dobra, takze ak to s inymi mediami funguje korektne (a len s niektorymi znackami je problem) tak v tom nevidim ziaden problem.

verifikovat akoze overit ci to dobre napalilo??
jasne zajtra alebo pozajtra vyskusam doma na mojom pc ak pojde tak pohoda alebo kupim novu 4167 za 1300 ted maju v shope.
budem pouzivat verbatim,emtec,imation,memorex,dvd ram - philips tak b y nemal byt problem snad