Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ikony - stáhl takovej prográmek , po spuštění hodil chybu a nemám ikony na ploše

Cus , mam problém ... dnes jsem z netu stáhl takovej prográmek , po spuštění hodil chybu , vypl jsem ji a nemám ikony na ploše , jedná se víceméně o spouštěcí ikony , některé ovšem zůstali zachovány ( cca 5 -> tento počítač , uac3 , ts3 , nfs , trackmania , koš , opera...) ostatn prostě zmizeli , ještě mi zde zůstali prázdné složky které jdou otevřít ale původní obsah v nich není. Vše okolo plochy zůstalo nepoškozeno a šlape... nevíte prosím někdo co za tím stojí , nebo jak to vše vrátit do původního stavu ?
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: Problém IKONY (Kráťa)

stáhnul takovej prográmek... ten prográmek jsem zrovna včera likvidoval na jednom počítači. Umístil do adresáře windows dávkový soubor, který maže obsah adresářů na ploše, do registru přidal jeho spuštění a na závěr vypnutí PC.

Spusť počítač v nouzovém režimu (mačkat F8 po zapnutí, vybrat Nouzový režim)
Spusť REGEDIT (Start->Spustit, napsat REGEDIT, Enter)
najdi klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run, klepni na něj levou myší. V pravé části jsou položky, které se spouští. Mezi nima by měla být položka s cestou c:\windows\nějakéjméno.bat. Smaž ji. Dále by tam měla být položka, která má hodnotu shutdown -s -f -t 0. Smaž ji. Restartuj a je vymalováno. Ovšem obsah adresářů plochy budeš muset obnovit přes nějaký undelete program.

edit: // ten prográmek - nejmenoval se HalF.exe?
script "vir" který změní heslo, smaže obsah celé plochy po každém startu, restatuje pc po každém startu windows