Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odposlech bezdrátových bezpečnostních kamer

Ahoj,
můj dotaz se sem sem asi moc nehodí, ale nevím kam bych ho napsal.
Máme tu 4 kvalitní kamerky od Vietnamců, které asi vysílají obraz a zvuk ve formátu MPEG4 na frekvencích kolem 2,4 GHz, které si sami vybírají, do přijímače, který je připojen přes USB k PC. Můj dotaz je, jak je těžké tyto kamery odposlouchávat, jestli by to zvládl i amatér s potřebnou technikou. Nechci aby se na nás sousedi dívali co doma děláme :-|
Napsal bych o tom výrobku víc, ale není na krabice nic o výrobci a na netu taky nic není... :-|

Předem díky za odpovědi :-)

Ak to je od vietnamcov tak to urcite neni kryptovane (alebo si tam zadaval nejake heslo?). Takze zvladol by to aj amater. Minuly rok o tom bola v telke reportaz, reporter chodil s nejakou cinskou prenosnou "telkou" po ulici a pozeral si obrazy takychto kamer :)