Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WindowsXP - Zvuk pri starte a skonceni WIn

Zdravim. Chcel sa opytat len jednu taku otazocku nie je to nic surne ani potrebne na vyriesenie, len ma to tak zaujima. Zvuk vo windowse mi funguje bez problemov ale ked nabieha windows alebo sa ukoncuje tak sa neprehra zvuk ktory si pri starte alebo skonceni nastavim. neviete niekdo preco? nastavim si napriklad zvukovu schemu windows defaults a vsetky zvuky funguju normalne, len tieto dva nie. dakujem za pripadnu odpoved

Zkus ty soubory fyzicky zkontrolovat a ručně pustit např: "C:\WINDOWS\Media\Windows XP - po spuštění.wav" případně místo nich navolit něco jiného.

aha vidím se mi to v opeře nerefrešhlo i když jsem ručně refrešh dával. každopádně gratuluji k vyřešení.