Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD - vypalení

Ahoj, babča moje si půjčila od matky originálku nějakého CDčka a chce abych jí ho vypálil. Je to v nějakém formátu a nevím jak to vypálit. Porad'Te pls díky

Skúsil by som sa spýtať na Faceboku.

Tato otazka tam patrí. Je to o socialnych vzťahoch.

Co vieme. Máš " babču " a " matku ", " babča " ma nejakú pozdlžnosť voči " matke " a chce nadobudnúť vlastníctvo k majetku " matky " a zaroveň vlastníctvo " matky " navratit.

Z uvedených faktov jasne vyplýva: socialne vzťahy.