Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 17.000

Dobrý den, mám k dispozici 17.000 a hodlám je investovat do NTB. Moje požadavky - Windowsy, NTB více méně určený na hry - dobrá grafika, a vetsi matný displej než 15,6, WIFI.
Je mi 15 let takže se mnou jednejte jako s trotlem - vysvetlujte. Joa ještě se prosím vyhněte Aceru a Asusu.
Děkuji předem za příspěvky.

Už ten požadavek 17" matný display do 17 tisíc s co nejvýkonnější grafikou na hry je lehce zidealizovaný. Prvně většina 17" displayů má nativní rozlišení 1600 x 900, což je s ohledem na pracovní plochu (oproti základním HD rozlišení) sice velmi fajn, ovšem na hry ve spojení s grafikami, které tady najdeš, horší volba. Pokud bych vybral čistě ty, které se Tvému přání nejvíce blíží, pak (17" s matným) jen ACER TravelMate 7750G (HD 6650M) nebo grafikou méně výkoný HP ProBook 4730s (HD 6470M). Spíše bych Ti pak - pokud musíš mít za každou cenu na hry notebook - doporučil mobilní počítač s 15" displayem a nativním rozlišením 1366 x 768, kde bude grafika GeForce GT 540M (jiná herně výkonnější v této cenové stejně není). Buď se takový nabízí (komplet matný) doprodávající levný Acer TravelMate 5742g (Core i3, GT 540M, výborný poměr cena/"herní" výkon), nebo dražší nástupce 5760g či s lesklým displayem "Timelinový" ACER Aspire 5830TG (GeForce GT 540M-Optimus) a podobné.