Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor vypíše NO SIGNAL

Mám počítač Windovs Vista a keď ho zapnem tak ide až po nabidku spustit normalne nudzovy rezim... a potom na monitore vypise NO SIGNAL ale ked pocitac zapojim do plazmy tak ide aj dalej proste ide normalne. Neviem čo s tým mám robiť :(
Změna předmětu, původně: Neviem si rady prosim pomôžte mi:( (shark.jd)

ak ti ide núdzový režim, v správcovi zariadení odstráň grafickú kartu. Reštart. Potom musí nabehnúť normálny režim. Windows ju potom nainštaluje, alebo si vypýta ovládač. Ak máš TV CHANG-CHONG-ŤANG tak to nemusí pomôcť