Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s instalaciami

Dobry vecer.Mam problem s instalovanim hocicoho.Odkedy mam preinstalovany windows mam tuto chybu.Normalne ked dam instalovat nieco napr. hru alebo hocico co ma par GB tak sa mi zasekne instalacia.Normalne nevypise ze nereaguje alebo nieco len to neinstaluje dalej.Napr. instalaciu mam skoro v polovici a potom normalne prestane instalovat dalej.Skusal som cakat aj hodinu aj tak pri tom istom subore ostava.Vzdy ked ukoncim proces a restartujem pc tak dam dalej instalovat.Vtedy sa mi nainstaluje o kusok viac a potom zase neinstaluje dalej.Vecsinou potrebujem restartovat pc tak 3-4 krat aby sa mi dokoncila cela instalacia.Nevie niekto povedat prosim cim to moze byt? mam Windows Vista Home Premium , AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHz , 2 GB ram, 32 bit operacny system.Prosim vas ak niekto bude vediet preco to mam tak tak mi odpiste prosim sem alebo na moj mail - tomas222111@gmail.com . Poradte mi prosim vas :-(

Vista nieje zrovna najrozumnejsi OS ak ma clovek na vyber nieco ine. "v meste odbornici" mal by si reklamovat instalaciu, keby to urobili poriadne muselo by to fungovat. Ak si to chces opravit sam tak... mas antivirus/antispyware? V servise ti dali do PC nejake nove komponenty, ak ano ake? Nenainstaloval si nejake hluposti? Este by to chcelo otestovat HDD. Aky je to vlastne disk?

mam eset smart security,no v servise najprv vraveli ze treba objednat a neskor zas povedali ze netreba ze to vyriesili.instalovat som vela neinstaloval..pripadne BS player lebo windows media player mi polku filmov neprehra ktore mi sli pred instalaciou..potom 2 free to play hry.HDD nvm aky mam.kde to pozrem pls?

"ze treba objednat a neskor zas povedali ze netreba ze to vyriesili" o akom komponente sa bavime? Ok everest je rozumne riesenie aj ked niekde v ovladacich paneloch to musi byt.(narychlo fakt netusim, ja si to vzdy pozeram prave v Evereste). Alebo otvorit PC a pozriet sa

eh..neopravilo sa to..teraz sa mi to seklo hned po par sekundach.tak ze normalne sa s tou tabulkou neda hybat.ked dam spravcu uloh pise ze nereaguje a kebyze dam ukoncit proces tak zmizne mi to z procesov ale tabulka a okno dole ostane akoby som tam mal taky obraz.ani sa nato neda kliknut..tak isto som mal 2x+- vcera.pff..s 1 blbou instalaciou tolko problemov...prehrievanie som vylucil..23°C je tu v izbe a hned ako som zapol pc som dal instalovat a aj tak sa seklo.zupdatovat windows installer sa predsa nepodarilo lebo mam asi novsiu verziu alebo tu istu..omg ved jasne..ja som len 1 zaskrtol nie 2 omfg..

nene..system mam na C: a mam tam len par suborov.. a na D: mam skoro vsetko..

aha vlastne..na C-cku mam este downloads a ktomu na ploche mam kopu kravin.kamos mi vravel ze musim mat 10GB rezervovane pre windows..ja mam 20GB zo 79,9GB..tak..presuniem vsetky veci z C: rovno na D:..aj kamosovi som vravel ze tento pc co mam ja je nejak divny :-D

80gb oddíl se kontroluje 4 hodiny?? ten systém/pc je vážně chorý. paměť jsi otestoval, systémový disk nakonec taky.
ty windows instaloval kdo? nebo to je koupené už nainstalované, a přesto to bylo tak nefunkční od začátku?
stáhni si siw, rozklikni hardware - storage devices - vpravo se vypisuje transfer mode disku, jaký aktuální ti to píše.

na ploše měj jen zástupce na adresáře na d:, tam ať se odkládá bordel. adresář pro download patří na d:, normální prohlížeče dovolují zvolit umístění. systémový disk c: má být čistý = jen windows + program files + uživatelská nastavení. všechno ostatní patří na d:

chápu že jsi šel i po ms-installeru, ale kdybys měl nedostatečnou verzi, instalace některých .msi instalačních balíků by vůbec nezačala, a ne že by to zatuhávalo až ve čtvrtině-polovině.

no najprv ked som kupil pc tak mi vsetko nainstaloval kamos (pred 4 rokmi) ziadnu chybu som nevidel..asi tak po par rokoch som mal prvy krat vaznejsiu chybu..to mi opravil odbornik..tak 1x alebo 2x sa mi to znovu pokazilo a tiez ten isty to opravil..a tuto chybu s instalaciou som mal len od teraz od kedy sa posledny krat preinstaloval windows..nikdy som to nemal..aha..ok tak sa uz aj pustim do upratovania..fakt dik :-) dufam ze to bude fungovat..a 4 hodiny mi kontrolovalo dokopy aj C: aj D: =300GB..a D: tusim 2x kontrolovalo

takže režim disku bude nakonec v pořádku.
za těch pár let existence visty mít 3 přeinstalace asi není normální, ale každý jsme nějaký.

nezbývá než zase při instalaci nějakého softu, pokud to zatuhne, vlézt do prohlížeče událostí - co je tam za chyby nebo varování.

dole jak tam máš vypsané teploty, škoda že ten program nepíše help k tomu co myslí tím "MPC 72°C", co to je za čidlo. všechny chladiče ti drží? chipset řadičů (southbridge) má na sobě chladič? není to nějaký nforce shitset?

skusil som to spravit tak ze z tej zlozky kam instalujem som zmazal veci a dal som znovu install..nic nepomohlo..uz fakt neviem co s tym mam spravit..rozmyslam ci by to nefungovalo reinstallom windonwsu (podla mna by malo fungovat) ale to nechcem spravit..len ak ina moznost nebude..len vtedy odnesiem odbornikom..zatial by som to chcel skusit opravit doma..dufam ze sa este nejak da.. :/ windows vzdy updatujem s windows update..ovladacky updatujem so slim drivers..takze tym to asi nebude..este mozno tym prehrievanim co neverim lebo hned ako zapnem pc dam install a aj tak sa sekne..uz ma vobec nic nenapada

a este rozmyslam nad tym ci to nemoze byt aj tymto..ja ked zrusim instalaciu a restartujem pc tak nic nemazem len dam dalej instalovat.takze sa mi do tej istej zlozky instaluju tie iste veci a postupne sa mi tam pridavaju aj nove veci..neviem ci by bola nejaka zmena keby som po restartovani zmazal subory a potom by som tam dal instalovat ci by to neslo..no nvm..ak nepojde instalacia tak skusim toto

V com si to meral priznaj sa. Aj tebe musi byt jasne ze su to chujoviny, nevrav mi, ze to tak ukazuje Everest. Povol 2 skrutky a otvor bocnicu. Proste na ten kryt zatlac. Ked budes vnutri mozes si pozriet zapojenie toho front panela o ktorom si pisal v druhej teme. Ta Vista, co ti v servise dali je legalna? Kupil si ju spolocne s PC?
"nefungovalo reinstallom windonwsu (podla mna by malo fungovat) ale to nechcem spravit..len ak ina moznost nebude..len vtedy odnesiem odbornikom." Nerozumiem, vacsina ludi si system reinstaluje doma, preco v tom vidis neprekonatelny problem?

no..teploty som meral v speedfan-e.vista je legalna..bola kupena spolu s pc..a preinstalovat windows nechcem hned za 2 dovody..1. nechcem nic dosr*t a po 2. neviem najst windows CD..len ovladacky mam atd..a nie som si isty ci mam vsetky CD-cka od pc odlozene v obali..lebo len 4 CD-cka tam mam..
catalyst- instalation driver cd
Samsung pc studio O_O wtf..
kworld Plus TV driver,user manual and uzilities ci co
AMD - nVIDIA

Dobre reinstal nechces ok. Takze sprav par veci a napis co si zistil. Stiahni program na testovanie HDD (napr. HDD tune) a spusti error scan. Zapni Everest a napis nam co je to presne za HDD. V Evereste pozri tie teploty (urcite nebude ukazovat nezmysly ako speedfan). Dalej mozes spravit test na virusy/spyware. Osobne by som stavil bud na poskodeny HDD alebo rozladeny OS.

this update doesnt apply to your system..nieco take pise..
For Windows Vista, Windows Vista Service Pack 1 and Windows Server 2008:
x86 Platform: Windows6.0-KB942288-v2-x86.msu
x64 Platform: Windows6.0-KB942288-v2-x64.msu
IA64 Platform: Windows6.0-KB942288-v2-ia64.msu
vsetky 3 som skusil a nic

docital som sa ze Windows Installer 4.5 -Vydané s Windows Vista SP2; Windows Server 2008 SP2..
podporuje to windows vista home premium..mam..+ service pack 2.. mam tiez..tak asi mam tu istu verziu...