Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s ram

Prosim o radu ale o pomoc s ramku Chci si roširit ram mam tam ram takeMS 2GB DDR2 800CL5 a kupil som si stejnu.Ale ked dam este jednu tak my nenabechne windows a mam čiernu obrazovku.Zakladova doska podporuje dual channel ale nejde neviete ako to mam urobit aby to slapalo.

Dekuji
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Dnes sem koukal na svoje ramky a když sem je vindal tak mě potom obrazovka též nešla nech naběhnout pořádně windows a potom dej normálně čudlíkem restart pokud to nepůjde tak to skus 2x opáknout třeba naběhne.