Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem email nejde odeslat

Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu mám problém s odesíláním emailu když tam mám přiložený soubory třeba fotky.Napíše mě to ukazatel není k dispozici.Jinak odesílání emailu funguje.Díky za radu

Taky na Seznamu? Asi bude rozumnější sem dát screen té hlášky anebo ji alespoň přesně opsat.
Vymaž cache prohlížeče a taky cookies. Nějaký hmyz se v PC nevyskytuje?
Zkus dočasně vypnout antivir-firewall-ajánevímcoještěvjednom.
Obnov v Možnostech Internetu (Ovládací panely) nastavení Zabezpečení na Výchozí hodnoty.