Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se sám vypíná

Dobrý den, dnes se mi podruhé stalo že jsem mi notebook sám od sebe vypnul. Mám ho teprve 6 měsíců. Napadlo mě že by to mohlo být prachem kerý můžu mít uvnitř jenže mám na tento notebook záruku takže když se jenom dotknu nějakého šroubku tak záruka padá. Viry to být nemůže Vždy když vytáhnu baterii a znovu jí vrátím zpět tak v pohodě notebook jede dál. Značka notebooku je Asus X5DIJ. Nevíte co bych měla udělat? BUdu ráda za jakoukoliv rozumnou! odpověď.
Změna předmětu, původně: Kajuš
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

"jakoukoliv rozumnou! odpověď" Na zaciatok by to chcelo rozumny nazov temy, az potom mozes pozadovat rozumnu odpoved. Stiahni si program Everest a pozri sa ake mas v PC teploty. Hod to sem a uvidime co dalej. "záruku takže když se jenom dotknu nějakého šroubku tak záruka padá" To vobec nevadi NB sa da lahko vycistit stlacenym vzduchom (kompresor), bez toho aby si ho otvarala.