Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štítek versus repas

...Lze poznat repasovaný NB dle licenčního štítku ( jak jsou dva stříbrné pruhy tak v středě kousek štítku chybí-no pruhy jsou neporušené) Jedná se o Windows XP v HP nc6320, já ho totiž kupovala údajně jako novej, a již predinstalovanej. Mockrát děkuji Livie

no právě že já ho kupovala jěště za těch cca 33000kč, je to ale už tak 4roky do zadu, a mám ho seřizovanej přes bratra, já jen že teď mi známej když zhlídnul tu nálepku řekl že je repasovanej, tak mě to malinko vykolejilo, jináč s ním za tý léta nemám žádnej problém. A pořád je jako novej :)