Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook do 750e

Zdravim, ide o to ze ja sa neviem rozhodnut...hlavne co sa tyka znaciek napr. velmi silne uvazujem o tomto notebooku

http://www.shoppie.sk/hp-pavilion-dv6-6030ec-156-p 560/d-117837/#parametre

ale zas neviem ci mi tu utiahne nejake lepsie hry ako napr crysis assasin a podobne proste potrebujem notas do 750 eur na ktorom by sa dali hrat slusne hry s grafikou a aby bol vykonny co sa tyka prace naraz vo viacerych aplikaciach...

cim viac dotazov tym budem radsej :)

dakujem.

Zdravim riesim velku dilemu...mam cenovy strop 750 eur a chcem si kupit nb- ktory bude kvalitny,spolahlivy a nekazivy, chcem notebook na ktorom sa budu dat hrat hry ako crysis assasins ale ine hry s vyssimi poziadavkami avsak nevadi mi znizenie detailov...

zatial mam tieto vyhliadnute:

ASUS: http://www.realshop.sk/product/asus-nb-n55sf-15-6h d-intel-i5-2410m-4g-500gb-gt555m-2gb-dvd-rw-cam-wi fi-bt-numer-klav-win7prem64bit-sk
velke lakadlo, ta nvidia sa mi velmi pozdava, len je to novinka tak som nemam moc info co je to zac, v kazdom pripade asus nwm ci je dobra znacka

PACKARD BELL: http://www.alza.sk/packard-bell-easynote-tsx66-hr- 683cz-hnedy-d251876.htm
parametre nasvedcuju ze ide o vykonejsi pc, hlavne co sa tyka 2gb grafiky, len otazkou je znacka-moc sa mi nelubi je to vraj dcerska firm a aceru- o ktorej som pocul nie velmi uspokojive nazory-takze neviem

LENOVO: http://www.epicom.sk/detail-produktu/tp-e520-i5-24 10-156-c-4g-500-amd1g-dvd-f-w7p-sk/55206/
tento nb sa mi asi pozdava najviac..neviem sice ci ta grafika je dostacujuca pre hranie hier ale zas berme do uvahy znacku lenovo o ktorej som cital same chvaly

este taka drobnost velmi by som chcel nb s funkcoiu icecool ktora chladi nb take ze na nom neugrilujem svoje ruky

Za vase tipy vam velmi pekne dakujem

SORRY ZA SPAM ALE NEWIEM AKO UPRAVIT TEMU

Čistě "herním" výkonem je na tom nejlépe ASUS NB N55SF s GeForce GT 555M + HD display. Za tu cenu (cca 750 ojro), pokud se teď nemýlím, nic výkonnějšího - v tomto duchu v mobilním - neseženeš (podstatně výkonnější bude jen dobře navržený desktop).

este taka drobnost velmi by som chcel nb s funkcoiu icecool ktora chladi nb take ze na nom neugrilujem svoje ruky

Tady bych byl trochu nad věcí, nepříjemnější problém často bývá spíše nad klávesnicí kolem výdechu chlazení a o tom asi nějaký "icecool" nebude... Bavíme se tady pořád o notebooku a jeho současných možnostech (mobilní zařízení vs možnosti chlazení v jeho malém šasi oproti možnostem chlazení u velké skříně desktopu).